Nowatech Sp. z o.o.

ul. Podstawie 10
34-100 Wadowice
KRS: 0000351427
Kapitał zakładowy: 3 322 000,00 zł

tel./fax: +48 33 872 07 14, fax: wew. 3
tel./fax: +48 33 873 07 20, fax: wew. 3
GSM: +48 608 411 044

E-mail: nowatech@nowatech.com.pl

PRACUJEMY:
Poniedziałek - Piątek 7.00-15.00

Sekretariat

e-mail: sekretariat@nowatech.com.pl


Marketing

e-mail: marketing@nowatech.com.pl


Zaopatrzenie

e-mail: zaopatrzenie@nowatech.com.pl


Serwis

e-mail: serwis@nowatech.com.pl

Usługi

e-mail: uslugi@nowatech.com.pl



Przedstawiciel na Ukraine:

Nowatech Ukraina Sp. z o.o.

Ul. Korzeniowskiego 1A
80600 Brody
Tel/fax +380326627958
Tel. Kom. +380503700103
E-mail: nowatech@ukr.net

„PIPE TOOLS” Ltd.

ul. Osipovscogo 9,
04123 Kijów
Tel./fax. +380 (44) 462-61-81,Biuro
GSM +380 (68) 502-66-22, Anton
GSM +380 (67) 329-16-16, Nikita
E-mail: anton@pipetools.com.ua
http://ptl.com.ua

Przedstawiciel na terytorium Białorusi:

UP Lademistroy

ul.Parnikowaja 11-18
220114 Mińsk
Telefon:+375 17 399-88-11
E-mail: 399@8811.by
http://www.lademistroy.by

Przedstawiciel na terytorium Czech, Słowacji i Bułgarii:

KOGA Bau s.r.o.

Podunajská 23/D
821 06 Bratislava
Telefon:+421 911 343 582
E-mail: kogabau@kogabau.sk